Bodrum

Bodrum

 

  Bodrum, Muğla'nın 13 ilçesinden birisidir. İlçe günümüzde önemli bir turizm merkezi olması ile anılmaktadırkibunda Bodrum'un kendine has bazı özellikleri olması etkilidir. Bodrum sadece Türkiye'de değil, dünyada da turizm açısından bilinen bir ildir.

Bodrum

 

Bodrum Tekne Turları

İster teknede dinlendirici bir gün ister aktif bir spor deneyimi arıyor olun, Bodrum birçok seçeneğe sahiptir. Güzel koylarda tekne turları ve kano yapmak, antik kentlerin kıyılarını keşfetmek veya kristal berraklığındaki sulara sahip gizli plajları keşfetmek arasında seçim yapabilirsiniz.

Bodrum'da  tekne turlarının keyfini çıkarın

Tekne turları güzel Akdeniz ve Ege kıyılarını keşfetmenin en iyi yoludur. Bodrum'da çeşitli tekne turlarının yanı sıra kano, jet ski ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok seçenek mevcuttur.

Türkbükü ve Akyarlar koyunu ziyaret ediyorsanız, tekne turu yapmak için pek çok harika yer bulacaksınız. Bu turlar size sudaki yaşam hakkında bir fikir verecek ve Türkiye'nin turkuaz sularının muhteşem manzarasının keyfini çıkarmanızı sağlayacaktır.

Yalıkavak aynı zamanda sadece deniz manzarasından doğru bir şekilde görülebilen bazı muhteşem manzaralara da ev sahipliği yapmaktadır - öyleyse neden bugün bu turlardan birine katılmıyorsunuz?

Bodrum Tekne Turları

Bodrum'da birçok yerde Bodrum Tekne Turları mevcuttur. Tekne turları için en popüler yerler Gümbet, Turgutreis, Bitez ve Torba'dır.

Bodrum'da tekne turları

Bodrum, tekne turları için birçok seçeneğe sahip popüler bir turizm merkezidir. Suya açılmak istiyorsanız, Gökova'da bir gezi yapmayı düşünün. Gökova'da yaz ve kış aylarında tekne turları için birçok seçenek bulunmaktadır.

Gökova tekne turları

 Gökova,  Muğla'nın Ula ilçesine bağlı bir mahalledir. Gökova bölgesinde bilinen tarih MÖ 2600 yıllarına kadar dayanır. Gökova'nın şu anki bulunduğu yörede Karya Uygarlığı'na ait İdima adında bir kent kurulmuştur.

Birçok seçenekle, Bodrum seyahatiniz için mükemmel tekne turunu bulacaksınız!

  • İhtiyaçlarınıza uygun bir tekne turu seçin.
  • Bütçenize uygun bir tekne turu seçin.
  • Zaman kısıtlamalarınıza uygun bir tekne turu seçin.
  • Fiziksel yeteneklerinize uygun bir tekne turu seçin.
  • Ailenizin ihtiyaçlarına uygun bir tekne turu seçin.

 

 

Bodrum

Yeri keşfedin

5%
Bodrum Özel Gulet Kiralama 7 Gece 8 Gün
Bodrum
0 İnceleme
from
303.000 ₺ 286.780 ₺
4%
Bodrum Gulet Kiralama 7 Gece 8 Gün
Bodrum
0 İnceleme
from
300.000 ₺ 286.747 ₺
18%
Bodrum Günlük veya Haftalık Tekne Kiralama
Bodrum
0 İnceleme
from
44.013 ₺ 35.920 ₺
Bodrum
0 İnceleme
from
264.000 ₺
Bodrum
0 İnceleme
from
57.600 ₺
Bodrum
0 İnceleme
from
33.600 ₺
Bodrum
0 İnceleme
from
20.500 ₺
9%
Bodrum
0 İnceleme
from
22.000 ₺ 20.000 ₺

Daha fazla göster

Şehir Haritaları