Fethiye Göcek Fethiye Tekne Kiralama 12-19 Ağustos Haftasına Özel

FETHİYE GÖCEK

ilk puan veren siz olun 0 incelemeden
0/5
Konukların %0'ı tavsiye ediyor

Tekne Tipi

Haftalık

Grup boyutu

16 Kişi

konum

Fethiye

genel bakış

Fethiye Göcek Fethiye Tekne Turu 7 gece 8 Gün

 

Tur Programı:

 

1. Gün - Fethiye, Kızıl Ada: Tekneye varış sonrasında liman kayıt işlemlerinin ardından mavi yolculuk ve tekne hakkında bilgilendirme kaptan tarafından yapılır. Misafirlerimizin tekneye geliş saatine göre geceleme Fethiye Limanı'nda ya da Kızıl Ada'da gerçekleşir. Akşam yemeği ve meyve ikramı  güvertemizde verildikten sonra geceleme yapacağımız limanda geçirilir.

 

2. Gün - Tersane Koyu, Panço Koyu: Kahvaltının ardından Göcek'in Tersane Adası'na hareket edilir. Güzel bir deniz keyfi ve öğle yemeğinin ardından Panço Koyu'na doğru demir alınır. Panço Koyu'nda alınan 5 çayı, akşam yemeği ve meyve ikramı güvertemizde verildikten sonra misafirlerimiz geceyi burada geçirir.

 

3. Gün - Hamam Koyu, Binlik Koyu: Panço Koyu'nda yapılan kahvaltının ardından Hamam Koyu'na doğru yol alınır. Tarihin en önemli kraliçelerinden Kleopatra'nın Roma'ya geçerken dinlenmek için geldiği bu koyda eski hamam kalıntılarını gezebilip, muhteşem anı fotoğrafları çekebilirsiniz. Hamam Koyu'nda alınan öğle yemeğinden sonra Göcek'in en güzel koylarından biri olan Binlik Koyu'na doğru demir alınır. 5 çayı, akşam yemeği, meyve ikramı güvertemizde verildikten sonra geceleme Binlik Koyu'nda yapılır.

 

4. Gün - Bedri Rahmi (Taşyaka) Koyu, Göcek Limanı: Binlik Koyu'nda alınan kahvaltıdan sonra ismini ünlü ressam Bedri Rahmi'den alan Bedri Rahmi (Taşyaka) Koyu'na doğru yol alınır. Öğle yemeği ve 5 çayından sonra Göcek Limanı'na geçilir. Akşam yemeği, meyve ikramı  güvertemizde verildikten sonra geceleme Göcek Limanı'nda geçirilir.

 

5. Gün — Osmanağa Koyu, Boynuz Bükü: Sabah kahvaltısının ardından Osmanağa Koyu'na gidilir. Öğle yemeğinden sonra Boynuz Bükü'ne doğru demir alınır. 5 çayı, akşam yemeği, meyve ikramı güvertemizde verildikten sonra misafirlerimiz gecelemeyi Boynuz Bükü'nde geçirir.

 

6. Gün — Domuz Adası (Akvaryum Koyu), Yassıca Adası: Sabah kahvaltısının ardından istenirse Bedri Rahmi (Taşyaka) Koyu'nda yüzme molası verilebilir ya da direkt Domuz Adası'na doğru hareket edilir. Öğle yemeğinden sonra Yassıca Adası'na doğru demir alınır. 5 çayı, akşam yemeği ve meyve ikramı güvertemizde verildikten sonra   misafirlerimiz geceyi Yassıca Adası'nda geçirir.

 

7. Gün — Katrancı Koyu, Çığlık Koyu: Sabah kahvaltısının ardından Katrancı Koyu'na doğru yol alınır. Burada alınan öğle yemeğinden sonra Çığlık Koyu'na demir alınır. 5 çayı, akşam yemeği, meyve ikramı güvertemizde verildikten sonra misafirlerimiz gecelemeyi Çığlık Koyu'nda geçirir.

 

 

8. Gün - Fethiye Limanı : Sabah kahvaltılar hazırlanırken Fethiye Limanı'na doğru hareket edilir. Fethiye Limanında yapılan kahvaltının ardından mavi yolculuğumuz sona erer. Bir başka mavi rüyada görüşmek üzere…

Marmaris,Fethiye Göcek ve Yunan adaları gibi Akdeniz ve Egenin en çok sevilen mavi tur destinasyonlarında hızlı ve güvenli tekne kiralamanın en doğru adresindesiniz. Sıra dışı bir tatil planlamak için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

 

Fethiye Göcek Tekne Turları

 

Tekne Özellikleri:

 • Ahşap gulet 8 kabin 
 • Çift kişilik klimalı kabinler (4 saat klima kullanımı dahildir)
 • Her kabinde duş ve WC mevcuttur
 • Günlük 2 saat yakıt dahil
 • Günlük 4 saat klima dahil
 • Her cumartesi kalkış
 • Yiyecek ve içecek satın alınması, tekne ekibimiz sayısı ilave edilerek misafire aittir.

 

Biteknebul Özel Tekne Kiralama Önemli Notlar

 •          Sitemizdeki incelemiş olduğunuz görseller , örnek görsellerdir. Standart ekonomik klimasız teknelerdir. Lux ve Deluxe tekneler için müsaitlik ve fiyat bilgisi sorulmalıdır.
 •          Kabinler 2 kişiliktir. 2 yaş üzeri çocuklar tam sayılır.
 •          Tüm yiyecek ve içecek alışverişi  kiralayana aittir. (Örnek menü ve alışveriş listesi 2 hafta önceden tarafımızca yollanacaktır. 7 kahvaltı, 6 öğle yemeği, 7 akşam yemeği alışverişi yapılacaktır.)
 •          Tüm alışveriş siparişi1 hafta öncesi verilmelidir. Tüm siparişler 12:00 ‘de tekne kalkış limanına teslim edilmelidir.
 •          Ekip kumanyası alışverişi kiralayana aittir.
 •          Kalkıştan 7 gün önce isim listesi ve TC kimlik numarası paylaşılması zorunludur.
 •          7 gün tekne kirası, günlük 2 saat yol yakıtı , liman vergileri ve sigorta dahildir.
 •          Cumartesi 16:00’dan önce siz misafirlerimize özel hazırlıkdan dolayı tekneye binilmemelidir.

 

 •          Rezervasyon yapıldıktan sonra her türlü iptalde %20, 4 hafta kalaya  kadar %50, 2 hafta kala %100 ceza uygulanır.

 

 

Tesisler

Wifi
Breakfast
Bath
First Aid
Pet Friendly
TV
Music Device
Wheelchair Friendly

incelemeler

0/5
ilk puan veren siz olun
. 0 İnceleme
Harika
0
Çok güzel
0
Ortalama
0
Zayif
0
Sefer
0
İnceleme Yok
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısın

BTB-001235 Verified

Üye Nov 2022'den beri

4 İnceleme

17%
from 260.000 ₺ 215.000 ₺

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
 • {{total_price_html}}
 • {{pay_now_price_html}}
from
260.000 ₺ 215.000 ₺
0 İnceleme