Göcek

Eğe'nin masmavi suları ve eşsiz kumsalı ile yerli yabancı birçok turisti ağırlar. Tesisler açısından son yıllarda daha da gelişmiş bir yerdir. Tarihi güzellikleri, rüzgâr sörfü, dalış İçin uygun olması ve kumsalı ile cennet bir köşe tabirini kazanmıştır. Tipik bir Ege Akdeniz karşımı bir ilçedir.

Göcek Tekne Turları

İster teknede dinlendirici bir gün ister aktif bir spor deneyimi arıyor olun, Göcek birçok seçeneğe sahiptir. Güzel koylarda tekne turları ve kano yapmak, antik kentlerin kıyılarını keşfetmek veya kristal berraklığındaki sulara sahip gizli plajları keşfetmek arasında seçim yapabilirsiniz.

Göcek'te Tekne Turlarının Keyfini Çıkarın

Tekne turları Ege kıyılarını keşfetmenin en iyi yoludur. Fethiye ve Göcek'te çeşitlitekne turlarının yanı sıra kano, jet ski ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok seçenek mevcuttur.

Kleopatra Hamam Koyu veya Akvaryum koyunu ziyaret ediyorsanız, tekne turu yapmak için pek çok harika yer bulacaksınız. Bu turlar size sudaki yaşam hakkında bir fikir verecek ve Türkiye'nin turkuaz sularının muhteşem manzarasının keyfini çıkarmanızı sağlayacaktır.

Göcek, aynı zamanda sadece deniz manzarasından doğru bir şekilde görülebilen bazı muhteşem manzralara da ev sahipliği yapmaktadır.

Öyleyse neden bu turlardan birine katılmıyorsunuz?

 

 

 

 

Göcek

Yeri keşfedin

23%
Göcek Fethiye Kabin Kiralama 4 Gece 5 Gün
Göcek
1 İnceleme
from
7.632 ₺ 5.830 ₺
21%
Göcek  Tekne Kiralama
Göcek
0 İnceleme
from
8.900 ₺ 7.000 ₺
Göcek
0 İnceleme
from
13.800 ₺
Göcek
0 İnceleme
from
291.000 ₺
Göcek
0 İnceleme
from
168 ₺
Göcek
0 İnceleme
from
215 ₺
Göcek
0 İnceleme
from
153.000 ₺
29%
Fethiye Göcek  Kabin Kiralama 3 gece 4 gün
Göcek
0 İnceleme
from
12.000 ₺ 8.500 ₺

Daha fazla göster

Şehir Haritaları