Boğaz Tekne Turu Kiralama 2 Saat

ISTANBUL / BEBEK

ilk puan veren siz olun 0 incelemeden
0/5
Konukların %0'ı tavsiye ediyor

Süre

2 Saat

Tekne Tipi

Günlük

Grup boyutu

22 Kişi

konum

Istanbul

genel bakış

Boğaz Turu Tekne Kiralama 2 Saat

Tarih boyunca farklı medeniyetlerin buluştuğu en önemli coğrafyalardan biri olan İstanbulAsya ve Avrupa kıtasını ayıran muhteşem boğazı ile yerli ve yabancı turistlerin gözdesi. Buram buram tarih kokan her bir yapısı, surları, saraylarıyla ünlü şehrin bir çok güzelliğine şahit olmak için Boğaz turu en iyi seçeneklerden biri.

Kısa Boğaz Turu, 2 saat sürer ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü arasında yapılır.

Kısa Boğaz Turu Güzergahı tam olarak şu şekildedir: 

 Boğaz teknemiz düşük seyir hızında Avrupa yakasında Arnavutköy, Bebek ve Rumeli Hisarı sahilini gezerek Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nün altından Anadolu yakasına geçiş yapar ve Anadolu Hisarı, Kandilli, Vaniköy, Çengelköy ve Beylerbeyi güzergahında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nün altından tekrar Avrupa yakasına geçerek Ortaköy ve Kuruçeşme sahillerini de gezerek tekrar başlangıç noktası olan bölgeye dönüş yapar.

Kısa Boğaz Turu yaparak sevdikleriniz için doğum günü kutlaması organize edebileceğiniz gibi sevgilinize sürpriz şekilde evlenme teklifi edebilir, eşinizle baş başa romantik yıldönümü yemeği yiyebilir ya da hiçbir özel neden olmadan keyifli vakit geçirmek için de Kısa Boğaz Turu yapabilirsiniz. Kısa Boğaz Turu hizmetini şirketimizden kahvaltı, kokteyl, öğlen ya da akşam yemeği menülerini de talep ederek yapabileceğiniz gibi sadece tekne kiralama hizmeti alarak kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz ancak bu durumda şirketimizin önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir.

 

  • 12 Kişilik motoryat
  • Kalkış noktası Eminönü
  • Tur sırasında öğle ve akşam yemeği talep eden misafirlerimizin rezervasyon departmanıyla iletişime geçmesini rica ederiz

 

Bosphorus Boat Rental 2 Hours

 

Istanbul, one of the most important geographies where different civilizations met throughout history, is a favorite of local and foreign tourists with its magnificent strait that rules the Asian and European continents.Bosphorus tour is one of the best options to witness the many beauties of the city with its historical buildings, walls and palaces.

 

The Short Bosphorus Cruise lasts 2 hours and is between the Fatih Sultan Mehmet Bridge and the 15 July Martyrs Bridge.

 

The Short Bosphorus Tour Route is exactly as follows:

 

Our Bosphorus boat cruises around Arnavutköy, Bebek and Rumeli Hisarı coasts on the European side at low cruising speed, passes under the Fatih Sultan Mehmet Bridge to the Anatolian side, and passes under the 15 July Martyrs Bridge again to the European side on the Anadolu Hisarı, Kandilli, Vaniköy, Çengelköy and Beylerbeyi route. and Kuruçeşme beaches and returns to the region, which is the starting point. You can organize a birthday celebration for your loved ones by making a Short Bosphorus Tour, you can propose to your lover as a surprise, you can have a romantic anniversary dinner with your spouse, or you can make a Short Bosphorus Tour to have a pleasant time without any special reason. You can take the Short Bosphorus Cruise service by requesting breakfast, cocktail, lunch or dinner menus from our company, or you can bring your own food and drinks with you by only renting a boat, but in this case, you will need to get the number of waiter services recommended by our company.

 

• 12-person motor yacht

• We kindly ask the customer who requests lunch and dinner during the tour to contact the reservation department.

Tesisler

Wifi
Breakfast
Bath
Sea activities
First Aid
Pet Friendly
TV
Music Device

incelemeler

0/5
ilk puan veren siz olun
. 0 İnceleme
Harika
0
Çok güzel
0
Ortalama
0
Zayif
0
Sefer
0
İnceleme Yok
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısın

BTB-001235 Verified

Üye Nov 2022'den beri

4 İnceleme

15%
from 12.000 ₺ 10.200 ₺

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
from
12.000 ₺ 10.200 ₺
0 İnceleme