BitekneBul
Tekne Ekle Oturum aç

TEKNE KİRALAYAN ÜNLÜLER

METİN HARA VE SEVGİLİSİ ADRIANA LIMA

 Bodrum’da yazar sevgilisi Metin Hara ile birlikte tatil yapan dünyaca ünlü top model Adriana Lima,  Dereköy Mahallesi’nde kaldıkları çiftlik evinden ayrılarak birkaç günlüğüne motoryatla tekne turuna çıktı.Yalıkavak’taki Palmarina’dan motoryat kiraladılar . Kiraladıkları Motoryat, Cennet Koy’a demirledi. Ünlü çift denize girerek, kendini Bodrum’un serin sularına bıraktı.

MEHMET GÜNSÜR

Fi’ dizisiyle ekranlarda boy gösteren oyuncu Mehmet Günsür, ailesi ve arkadaşlarının aralarında olduğu 15 kişilik bir grupla mavi yolculuğa çıktı. Yakışıklı oyuncu, İtalyan eşi Katerina Mongio, çocukları ve dostlarıyla mavi yolculuk  sezonunu Marmaris’de açtı.Kiraladıkları guletler ile önceki gün Marmaris-Bozburun’dan yola çıkıp ıssız bir koylara demirledi.

SEMİH KAYA

Galatasaray’ın başarılı futbolcusu Semih Kaya ve arkadaşları Albatros Yatçılık’tan kiralamış oldukları  27 metrelik bir tekne ile, Göcek’teki Hamam Koy’a demirledi.

MUSLERA

Tekne kiralayan başarılı file bekçisi Muslera sezonun yorgunluğunu eşi ile yaptığı gulet tatilnde attı.Galatasaray’ın dünyaca ünlü kalecisi Fernando Muslera, 3 aylık hamile eşi Patricia Callero ile yaptığı 10 günlük mavi turda ege koylarını gezerek yorgunluk atan çiftin Nautilus isimli kiralık tekne ile önceki gün Fethiye limanına yanaştı.

GÖKHAN GÖNÜL

Tüm sezonun yorgunluğunu  motoryatlarından kiralayan Gökhan Gönül Bodrum’dan çıktığı mavi yolculuk ta ailesiyle beraber sakin ve rahat bir tatil geçirmiştir.

Prev Post
Gulet Nedir ?
Next Post
TEKNE TİPLERİ
Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp üzerinden sohbet edin
Anasayfa
Hesap
0
Destek