BitekneBul
Tekne Ekle Oturum aç

Setur Kuşadası Marina

Setur Kuşadası Marina

Ege Turizm’inde Dünyanın ünlü antik kalıntıları ve eserleri kabul edilen Efes Antik kenti, Meryem ana kilisesi ve St. John kilisesi veya Evi olarak ta kabul edilen bu önemli şaheserlere ulaşabileceğiniz en yakın marinadır. Bu sebepten deniz seyahati yapan turistlerin bu bölgelere ulaşımında ön plana çıkan marina olma özelliğine sahiptir.

Aynı zamanda Kruvaziyer ulaşımı içinde bir ulaşım ve durak noktasıdır.

Kuruluş amacı bölge yat ve gemilerin gerekli teknik, otantik, hizmet ve ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı projeye başlanmış ancak konumu gereği de turistlerin bölge eserlerine kolayca ulaşmasına imkan tanımıştır. Bunların yanı sıra Artemis tapınağı, Afrodit ve Apollon tapınaklarına ayrıca, Milet ve Priene antik kentlerine de deniz vasıtası ile yolculuk yapıyorsanız eğer bu bölgelere ulaşabileceğiniz en yakın marinadır.

 

Bunların yanında marina bünyesindeki sizlerin ihtiyacını karşılayabilecek bir çok konsept bulunmaktadır. Cafe, Restaurant, Servis alanları, Market, Helikopter pisti, ATM, Spor alanları, Balık tutma alanları, Dalış ve yatcılık okulu vs. gibi hizmetleride bünyesinde bulundurmaktadır.

Marina’ nın denizde 450 karada ise 150 yat ve tekne bağlama noktası bulunmaktadır.

Şehir Merkezine 5 dk yürüme mesafesi, Otogar uzaklığı 500 m mesafededir.  Ayrıca İzmir Uluslararası havalimanına ise 70 km uzaklıktadır. Marina’ nın ilgi odaklarından biri ise 45 ton luk boat mover ve lift kapasitesi olanaklı olup yüksek imkanlar dahilinde gemi kaptanlarına hiç düşünmeksizin yanaşabilecekleri bir marina hizmetini de unutturmamaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp üzerinden sohbet edin
Anasayfa
Hesap
0
Destek