BitekneBul
Tekne Ekle Oturum aç

Setur Finike Marina

Setur Finike Marina

Setur Finike adını aldığı belde ile özdeşleşmiştir, Türkiye’nin güney kesiminde bulunan aynı zamanda yat ve teknelerin yurda girişi için bir hudut kapısı vazifesini gören bir bölgedir. Faaliyetine 1997 yılında başlamış olup bölge turizmine olan katkıları paha biçilmezdir.       

Bölge ziyaretçileri nin önemli uğrak noktası olmasının en büyük nedeni kuşkusuz çevresinde bulundurduğu ulaşım ve mesafenin en aza indirebilen bir koyda konuşlanması en büyük avantajıdır. Turistlerin Noel baba kilisesi, Kekova batık şehri, Myrai, Sura, Kyaenai, Theimussa, Andriace, Limyra, Arykanda, Olympos, Corydella, Rhodiapolis, Idebessiois, Gagae Antik Kentleri’nin bulunduğu bir bölgede ulaşımın en kolay olduğu marinanın tercih edilmesi tabi ki de en olanaklı tercihtir.

Bünyesinde 3 adet bağlama iskelesi ile 200 e yakın yat ve tekne kapasitesi bulundurmaktadır. Hem Hudut kapısı, hem turistik bir çevre, hemde doğal ve antik güzelliklerin bu kadar bol olduğu bir bölgede Setur Finike Marina ya ulaşımınızı en kolay yolla yapabilirsiniz.    

Deniz ulaşımınızı ise ;  36° 18’ N, 30° 09’ E  Koordinatlarından ulaşabilirsiniz

Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp üzerinden sohbet edin
Anasayfa
Hesap
0
Destek