BitekneBul
Tekne Ekle Oturum aç

İptal & İade

Biteknebul, tekne sahiplerinin hem kiracı hem de tekne sahibini eşit derecede koruyan 4 standart iptal politikası arasından (Esnek, Yarı Esnek, Katı ve Süper Katı) bir seçim yapmasını sağlar.

Rezervasyon sırasında ön ödeme yapılır. Bir rezervasyon onaylandıktan sonra, kiracı maksimum 3 gün süreyle bu rezervasyonu ücretsiz iptal edebilir.

İptal koşullarını düzenleyen tüm paketlerde bir Zamanaşımı Tarihi belirlenmiştir. 3 günlük ücretsiz iptal süresinin dolmasından sonra, Zamanaşımı Tarihine kadar rezervasyon iptal edilebilir ancak bu durumda ön ödeme iade edilmez. Kalan ödemenin, aksi belirtilmedikçe, Zamanaşımı Tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Zamanaşımı Tarihi itibarıyla rezervasyon kesinleşir ve iptal durumunda platform üzerinden yapılmış olan ödemelerin iadesi yapılmaz.

Zamanaşımı Tarihi geçildiği sırada 3 günlük ücretsiz iptal süresi dolmamış olsa bile rezervasyon kesinleşir; bu tarihten sonra onaylanan rezervasyonlarda 3 günlük ücretsiz iptal kuralı uygulanmaz. Bu tarih itibarıyla, varsa kredi kartı provizyonu kaldırılır ve rezervasyon bedeli tahsil edilir.

Sitemizdeki her kayıt ve rezervasyonda iptal politikası açıkça belirtilecektir.

Rezervasyon süreci ve iptal ve değişiklik koşulları ile ilgili her türlü tarih teknenin bulunduğu lokasyonun zaman dilimine göre belirlenir.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp üzerinden sohbet edin
Anasayfa
Hesap
0
Destek