BitekneBul
Tekne Ekle Oturum aç

Gökova Ören Marina

Gökova Ören Marina

Türkiye’ni Akdeniz kıyısındaki en büyük aynı zamanda en güzel körfezlerinden biridir Gökova körfezi, birbirinden çeşitli koyları ile bölgeye ayrı bir ayrıcalık katmaktadır. Bununla birlikte adını aldığı körfezin tam merkezi konumu olacak şekilde yapılacak olan marinamıza;

37° 01’ 67’’ N – 27° 59’ 28’’ E koordinatlarından ulaşabilirsiniz.

Marinamız bulunduğu coğrafya ve konum itibari ile Muğla, Bodrum, Dalaman, Milan, Datça v.b. gibi merkezi yerleşim alanlarına kısa süreli ulaşım mesafesinde olduğu için birçok yat ve tekne sahibinin ilgi odağı olmasına sebep olmuştur. Bugünkü Ören kasabası antik Keramos kentinin üzerine kurulu olduğu için kasabayı ziyaret edenler içinde büyük bir olanak sağlamaktadır.

2012 yılında inşaatına başlanan marinanın bugün 218.000 mt2 lik bir alan işletme sahası bulunmaktadır.  100 tona varan travellift hizmetide sunabilen marinanın 416 sı deniz, 120 kara kapasiteli bağlama noktası bulunmaktadır.  Bünyesinde bir çok konsept bulunduran marina aynı zamanda çevreye olan yakınlığı ile de iletişim ve sosyal imkanlardan yararlanmanıza da imkan tanır.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp üzerinden sohbet edin
Anasayfa
Hesap
0
Destek