BitekneBul
Tekne Ekle Oturum aç

D-Marin Didim

D-Marin Didim

D-Didim Marina Türkiye tekne ve yat sektörüne yön veren marinalardan birisidir. Uluslararası işletmelerde ülkemizi temsil eden marinalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Konumu ile Doğu Akdeniz bölgesinde ulaşımı kolay ve bölgeler arası iletişimde aracılık eden bir bölgede bulunmaktadır.

Türkiye’ de marinacılık sektöründe büyük yatırımlar sonucu oluşturulmuş, uluslararası alanda ülkemize çok büyük yatırımlarda ev sahipliği yapmış marina bölgesel turizm de hayati önem taşımaktadır.

D-Didim marinanın büyük yatırımlar sonucu 2006 da yapımına başlanmış ve 30 ay gibi kısa bir sürede ülkeye kazandırılmıştır. İşletmesi Doğuş grubuna ait olan marinanın deniz ulaşımı ve konaklama hizmetinde denizde 580, karada 600 yat ve gemi kapasitesi bulunmaktadır.

70000 m2 alan sahası ile 400 tona varan gemi ve 2 adet lift konsepti ve ile kısa veya uzun süreli bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Bunların yanında yat bağlayanlara sosyal hizmetler, teknik, yiyecek ve içecek v.b. hizmetleride bünyesinde bulundurmaktadır.


Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp üzerinden sohbet edin
Anasayfa
Hesap
0
Destek